UWAGA! Oferta pracy dla pasjonatów wędkarstwa ! Specjalista ds. zarządzania kategoriami produktów poszukiwany

Opublikowany przez: Mikado

Jesteś na Mikado / aktualności

January 11, 2018

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, zapraszamy osoby, które zainteresowane są współpracą z firmą Abramis Sp. z o.o. na stanowisku  specjalista ds. zarządzania kategoriami produktów.

Jeżeli jesteś pasjonatem wędkarstwa, fascynują Cię nowości pojawiające się w branży, a w biznesie czujesz się „jak ryba w wodzie”, zapraszamy Cię do poznania świata Mikado.

Oferujemy:

  • pracę w innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej w swojej branży

  • stabilne warunki zatrudnienia, w oparciu o umowę o pracę lub prowadzenie własnej działalności gospodarczej

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju kompetencji w nowych obszarach

Pracując z nami będziesz mieć udział w tworzeniu oferty produktowej wiodącej firmy na rynkach europejskich w fascynującym środowisku wędkarskim.

Zakres obowiązków

Zarządzanie powierzonymi kategoriami, obejmujące:

  • Opracowywanie i koordynacja krótko- i długoterminowej strategii kategorii produktów

  • Identyfikacja potrzeb klientów i odbiorców danej grupy produktów  i monitorowanie trendów rynkowych w celu rozwoju nowych produktów

  • Wprowadzanie i utrzymywanie produktu na rynku w tym:

  • praca z zespołem graficznym nad powstaniem produktu

  • realizowanie negocjacji z partnerami firmy na szczeblu krajowym i międzynarodowym

  • koordynacja zamówień towarów handlowych z zagranicznych i krajowych fabryk, kontrola jakości i ilości dostarczonych towarów

  • badanie efektywności wdrożenia produktu

  • nadzór nad odpowiednim poziomem jakości produktów i opakowań oraz ścisła współpraca z działami sprzedaży krajowej i zagranicznej oraz działem logistyki w celu zapewnienia dostępności towarów do ciągłej sprzedaży

  • tworzenie planów promocji produktów i współpraca w zakresie prowadzonych działań marketingowych

Nasze oczekiwania:

DOBRA ZNAJOMOŚĆ BRANŻY WĘDKARSKIEJ

  • doświadczenie we współpracy z producentami i dostawcami

  • dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość innych języków obcych

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomiczne

  • umiejętność prowadzenia negocjacji, nawiązywania i utrzymywania stałych relacji z partnerami handlowymi

  • nastawienie na rezultat, doskonałe zdolności interpersonalne, systematyka w działaniu i orientacja biznesowa

  • doświadczenie w analizie danych

  • dyspozycyjność i mobilność, gotowość do odbywania zagranicznych podróży służbowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: abramis@abramis.com

W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 233, poz. 883)".