Challenge Mikado Total Fishing w ramach cyklu Garmin Fishing League, Turawa – relacja live

Jesteś na Mikado / aktualności

Udostępnij artykuł na:

July 11, 2019

Challenge Mikado Total Fishing w ramach cyklu Garmin Fishing League, Turawa – relacja live

Serdecznie zapraszamy na relację live z Mikado Challenge w ramach cyklu Garmin Fishing League. Przez cztery dni na bieżąco będziemy informować o przygotowaniach i przebiegu zawodów, odbywających się na jeziorze Turawskim. Jest to dla nas niezwykle szczególne wydarzenie, zbiegające się z jubileuszem 30-lecia istnienia marki Mikado. W związku z tym na uczestników czeka wiele atrakcji i cały tuzin emocji. Bądźcie z nami i śledźcie na bieżąco to, co dzieje się nad Turawą.

Niedziela, 14.07.2019 godz. 16.30

W obecnej chwili nad Turawą trwają uroczystości związane z wręczaniem nagród.

Z przyjemnością możemy ogłosić, że jeden z reprezentujących nas zespołów, Mikado Fishing Team Inazuma w składzie Marcin Gruszczyński i Arkadiusz Chudy, zajął 3 miejsce w ogólnej klasyfikacji i stanął dziś na podium!

A oto czołowe miejsca w końcowej klasyfikacji Mikado Challenge oraz suma zebranych punktów:

1. Team Syrenka Turawa – 220pkt
2. Team Twoja Energia Fishing Team 5 – 206pkt
3. Team Mikado Fishing Team Inazuma – 197pkt
4. Team Kod1 – 194pkt
5. Team KOSIORY TEAM – 192pkt
6. Team TEAM DRAGON OPOLE – 192pkt

Pełną klasyfikację można zobaczyć tutaj.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem trudu włożonego w rywalizację podczas Mikado Challenge.

Dziękujemy Wszystkim za przybycie, za wspaniałe emocję, walkę do samego końca oraz wspólne tworzenie tego wydarzenia – było świetnie!

image
image

 

Niedziela, 14.07.2019 godz. 15.20

Punktualnie o 15.00 brama czasu została zamknięta i tym samym Mikado Challenge dobiegło końca. 

Teraz czas na podsumowanie. Kto wygrał? Jakie będą ostateczne wyniki?

Czekamy na oficjalne ogłoszenie zwycięzcy.

image

 

Niedziela, 14.07.2019 godz. 10.30

Do końca zawodów Garmin Fishing League - Mikado Challenge zostało niecałe 5h. Klasyfikacja generalna przedstawia się następująco: link do aplikacji xTraMarlin.

image

 

Niedziela, 14.07.2019 godz. 6.15

Jak dobrze wstać skoro świt… i po raz kolejny wypłynąć na taflę jeziora Turawskiego.

Pierwsi zawodnicy już są na wodzie. Czy czołówka utrzyma się na szczycie? Czy na pudle staną członkowie #MFT? Jak zmieni się klasyfikacja generalna po Mikado Challenge?

Na te pytanie poznamy odpowiedź już za kilka godzin i na 100% o tym napiszemy.

image

 

Sobota, 13.07.2019 godz. 21.00

Brama czasu dzisiejszych zawodów Mikado Challenge została oficjalnie zamknięta. O zaciętej rywalizacji świadczą bardzo dobre wyniki. Czołówka klasyfikacji po dzisiejszym dniu kształtuje się następująco:

1. KOSIORY TEAM – 534pkt
2. GOLD TEAM SZCZECIN – 490pkt
3. Syrenka Turawa – 450pkt
4. Twoja Energia Fishing Team 5 – 447pkt
5. Dream Team Turawa u Niedźwiedzia – 401pkt
6. VIZION TEAM – 382pkt

Teamy Mikado również pokazały dziś ogromne zaangażowanie i ducha walki. W tej chwili #MFT rozpoczęło naradę, na której omawiana jest taktyka na niedzielę. Wszystko owiane jest tajemnicą, dlatego nie możemy napisać nic więcej.;-)

image

 

Sobota, 13.07.2019 godz. 18.50

Pogoda podczas dzisiejszego challenge’u była bardzo figlarna. Cały dzień towarzyszyło nam zachmurzone niebo, później pojawiły się ulewne deszcze, a nawet przeszła burza. Dla dobra uczestników, ze względu na złe warunki, zawody zostały na chwilę przerwane.

Na szczęście to wszystko już za nami. Obecnie ostatnie promienie słońca rozświetlają zawodnikom końcowe chwile dzisiejszych zawodów.

Została nieco ponad godzina. Do boju!

image

 

Sobota, 13.07.2019 godz. 10.30

Mimo pochmurnej aury, emocje nie stygną.

Rywalizacja rozkręciła się już na dobre! Zawodnicy zgłaszają kolejne punktowane ryby, których jest naprawdę sporo. Pięknym złowionym sandaczem może pochwalić się m.in. Karol Lasota z zespołu Mikado Fishing Team M-Shad.

To dopiero początek, zatem jeszcze wiele przed nami.
Życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom!

image

 

Sobota, 13.07.2019 godz. 7.50

Są pierwsze ryby! Są pierwsze punkty! Na prowadzeniu Mikado Fishing Team Fishunter w składzie Mariusz Walczyk i Michał Załucki!

Gratulujemy ładnego rozpoczęcia.:-)

image

 

Sobota, 13.07.2019 godz. 6.15

Start! Ruszyli! Wypłynęli!

Epicki widok, któremu towarzyszy dźwięk silników na wysokich obrotach. Zawodnicy jak najszybciej chcą zająć upatrzone wcześniej miejsca.

Mikado Challenge uważamy za otwarty – JEST MOC!

image

 

Piątek, 12.07.2019 godz. 17.30

Trwa uroczyste rozpoczęcie zawodów. Na scenie Łukasz Wierzbicki, który w imieniu marki Mikado przywitał zawodników. W powietrzu już czuć ducha rywalizacji – będzie się działo!;-)

image

 

Piątek, 12.07.2019 godz. 15.30

UWAGA! Ze względu na pogarszające się warunki atmosferyczne, pakiety startowe będą rozdawane w biurze zawodów.

 

Piątek, 12.07.2019 godz. 12.30

Mikado Fishing Team w niemal pełnym składzie dotarło już nad Turawę. Czekając na rozpoczęcie zawodów kompletują sprzęt, wyposażają łódki i mocują echosondy Garmina.

Jak widać, na twarzach pełen entuzjazm. Tak trzymać!

image

 

Piątek, 12.07.2019 godz. 10.50

Ekipa Mikado już w pełnej gotowości. Czekamy na zawodników w naszym namiocie, gdzie będziemy rozdawać wszystkim pakiety startowe.

Pamiętajcie też, że w tym roku obchodzimy 30-tkę. Z tej okazji chcielibyśmy ogłosić konkurs. Jeśli udowodnicie nam swój związek z liczbą 30 (macie trzydziestkę w nr rejestracyjnym łodzi/samochodu, macie 30 lat, zaśpiewacie piosenkę z trzydziestką, macie tatuaż z trzydziestką lub cokolwiek innego), to w namiocie Mikado dostaniecie od naszej ekipy urodzinowy upominek.

Zatem zapraszamy wszystkich serdecznie do nas. Czekamy z całą masą atrakcji i gamą nowości sprzętowych. Koniecznie szukajcie namiotu z naszym logo.

image

 

Czwartek, 11.07.2019 godz. 17.00

My już na miejscu. Jesteśmy przygotowani na jutrzejsze wydarzenia, więc dziś możemy chwilę odsapnąć.;-) Czekamy na Was jutro od godziny 9.00 – bezpiecznej drogi!

 

Udostępnij artykuł na:

wróć do listy