Fishfinder COVER

Opublikowany przez: Arkadiusz Chudy

Jesteś na Mikado / aktualności

Udostępnij artykuł na:

February 14, 2020

Fishfinder COVER

Nieodzownym elementem wyposażenia każdego nowoczesnego wędkarza są wszelkiego rodzaju elektroniczne gadżety. Wyjeżdżając na jednodniowe „ryby”, czy też na wędkarską zasiadkę sprawdzamy: pogodę, ciśnienie, siłę wiatru i inne czynniki, które mają pomóc nam w osiągnięciu upragnionego sukcesu.

Pakując wędki, przynęty, elektronikę i inne akcesoria, niezbędne podczas takiego wypadu, zabieramy ze sobą całkiem pokaźną ilość sprzętu, który musimy bezpiecznie spakować. Każda metoda jaką łowimy - czy to będzie spławik, spinning czy feeder itp., posiada dedykowane rodzaje bagażu, pudeł, skrzynek, które dobieramy według własnych upodobań i preferencji.

Jednak, jeżeli chcemy spakować echosondę, nie może to być przypadkowa torba!

image

W ofercie MIKADO na 2020 rok znalazł się produkt FISHFINDER COVER, który spełnia wszystkie wymagania, jakie stawia się przed tak wielofunkcyjną torbą/etui, służącą do transportu i ochrony naszego drogocennego sprzętu.

FISHFINDER COVER ma za zadanie zabezpieczyć nasze urządzenie w czasie podróży i pozwolić nam wygodnie i bezpiecznie korzystać z jego funkcji podczas deszczu, jesiennej pluchy, czy rażącego letniego słońca. Chroni także zapakowaną w niego echosondę na pokładzie łodzi, zarówno w czasie krótkich kilkugodzinnych wypadów, jak też podczas dłuższych eskapad.

image
image

Produkt ten dedykowany jest posiadaczom echosond w rozmiarze do siedmiu cali. Tej wielkości ekrany najczęściej stosujemy na małych jednostkach pływających lub pontonach używanych przez spinningistów, karpiarzy, czy łowców sumów. Jednostki takie rzadko mają możliwość niezależnego i bezkolizyjnego zamontowania ekranu, zasilania czy przetworników. Jak wiadomo, im mniej luźnych przewodów łączących poszczególne moduły naszej echosondy na pokładzie, tym lepiej.

image

FISHFINDER COVER został zaprojektowany przez wędkarzy dla wędkarzy. Każdy detal jest przemyślany i dopracowany tak, aby ułatwić nam korzystanie z echosondy w każdych warunkach pogodowych i o każdej porze roku.

Pokrowiec wykonany z mocnego, grubego materiału skutecznie będzie chronił nasze urządzenie w czasie transportu. Wygodny uchwyt z gumowaną rączką oraz regulowany pasek do noszenia na ramieniu na pewno przydadzą się podczas instalowania COVERA na pokładzie. Boczne kieszonki z siatki pomieszczą niezbędne narzędzia wykorzystywane do montażu echosondy lub przetwornika.

image
image
image

image

Bardzo ciekawym, innowacyjnym rozwiązaniem jest zamknięcie zastosowane w FISHFINDER COVER, z którego, za pomocą specjalnego ściągacza, możemy utworzyć daszek rzucający cień na ekran echosondy. Ułatwia nam to obserwację zapisów i chroni ekran nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych. Gruba folia, wszyta pod zamknięciem, dodatkowo zabezpiecza nasze urządzenie w czasie ulewnego deszczu. Jednocześnie możemy łatwo zwinąć i zabezpieczyć ją specjalnymi ściągaczami, gdy nie będzie już potrzebna.

image
image
image

Kolejnym, jakże niezbędnym drobiazgiem, są uchwyty na paski umieszczone pod spodem COVERA. Umożliwiają one stabilny montaż na ławce w łódce czy pontonie, co zabezpiecza nasze urządzenie przed spadnięciem z ławki czy wypadnięciem za burtę podczas zmiany łowiska. W środku FISHFINDER COVER znajdziemy specjalną piankę, na której z łatwością zamontujemy ekran naszej echosondy. Pomieści ona również niezbędną ilość akumulatorów oraz nadmiar kabli, które na pokładzie jednostki zawsze stanowią problem.

image
image
image
image

Każda osoba kupująca echosondy i korzystająca z nich w sposób mobilny oraz często zmieniająca jednostki pływające, powinna zwrócić szczególną uwagą na FISHFINDER COVER, który zdecydowanie nie jest zwykłym etui. Jest to wielofunkcyjny BAG, dbający o bezpieczeństwo naszej echosondy podczas transportu oraz zwiększający komfort korzystania z niej w każdych warunkach pogodowych. Wielozadaniowe funkcje FISHFINDER COVER pomogą nam także w przygotowaniach do łowienia, które teraz zajmą nam dosłownie chwilkę.

Arkadiusz Chudy
Mikado Fishing Team

Tematyka: echosonda, nowości,

Udostępnij artykuł na:

Polecane produkty

Torba - Fishfinder Cover UWI-002

Torba - Fishfinder Cover UWI-002

Fishfinder Cover to funkcjonalna torba na echosondę. Bez problemu zmieścimy do niej ekran nawet siedmiocalowej echosondy, akumulator oraz nadmiar kabli. Gruby i odporny na przetarcia materiał uchroni nasz cenny sprzęt a zarazem ułatwi jego montaż na łódce.
wróć do listy
bannery
bannery
AOE
 • banner
 • banner
 • banner
 • banner
 • banner
 • banner
 • banner
 • banner
 • banner
 • banner
 • banner
 • banner
 • banner
 • banner
 • banner