Mikado Total Fishing znów wygrywa

Jesteś na Mikado / aktualności

Udostępnij artykuł na:

September 11, 2019

Mikado Total Fishing znów wygrywa

Aż 23 złowionych szczupaków i 5 okoni dało Sebastianowi Mazurowi i Marcinowi Romańczukowi zwycięstwo w zawodach Grand Prix Polski!!!

Po zwycięstwie w pierwszej edycji zawodów Grand Prix Polski 2019 na Martwej Wiśle, przyszła pora na kolejne zawody rozgrywane z łódek na jeziorze Myśliborskim. W zawodach udział wzięło 57 dwuosobowych teamów, w tym liderzy klasyfikacji rocznej - reprezentanci klubu Mikado Total Fishing. Jezioro Myśliborskie to wspaniała czysta woda z rozwiniętą i urozmaiconą linią brzegową, obfitującą w piękne okonie i szczupaki. Taktyka teamu Sebastian Mazur i Marcin Romańczuk skupiona była przede wszystkim na połowie tego drugiego gatunku.

image

Już od pierwszych minut łowiono ryby, dlatego należało utrzymywać dobre tempo przez całe 7 godzin trwania tury, aby liczyć się w rozgrywce. W pierwszej sobotniej turze, spinningowy team Klubu Mikado Total Fishing złowił łącznie 13 szczupaków i 2 okonie, wygrywając zdecydowanie pierwszy dzień rywalizacji z niewiarygodnym wynikiem 14 670 punktów. Największy złowiony szczupak miał 75,4 cm.

image

W drugim dniu taktyka była niezmienna. Początek był świetny, gdyż w pierwszym rzucie zameldował się wymiarowy szczupak. Później team Mikado Total Fishing łowił kolejne ryby, kończąc rywalizację w drugim dniu z 10 szczupakami oraz 3 okoniami na koncie. Największy szczupak dnia miał 69,3 cm.

Wynikiem 3 punktów sektorowych oraz z 23 620 punktami, Grand Prix Polski bezapelacyjnie wygrało Mikado Total Fishing!

image

image

Na jeziorze Myśliborskim w czasie trwania zawodów złowiono rekordową ilość ryb: 332 szczupaków i 551 okoni. Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom, którzy przyczynili się do tego wyśmienitego wyniku.

Tematyka: spinning, zawody,

Udostępnij artykuł na:

wróć do listy