Podium dla zawodników Mikado Total Fishing w klasyfikacji rocznej i dwuletniej spinningowego Grand Prix Polski

Jesteś na Mikado / aktualności

Udostępnij artykuł na:

May 27, 2019

Podium dla zawodników Mikado Total Fishing w klasyfikacji rocznej i dwuletniej spinningowego Grand Prix Polski

Spinningowe zawody wędkarskie na rzece San były ostatnimi zawodami cyklu Grand Prix w roku 2019. To tam decydowały się losy zwycięstwa w cyklu rocznym oraz pozycja w klasyfikacji 2-letniej do Kadry PZW, uprawniająca do wyjazdu na Mistrzostwa Świata. W tym pełnym emocji pojedynku, brali także udział zawodnicy Mikado Total Fishing.

Dzień rozgrywek przywitał startujących niezbyt dogodną aurą. Mimo złych warunków oraz wysokiego stanu wody rzeki San, która stanowiła poligon zawodniczy, uczestnicy z zaangażowaniem przystąpili do wędkowania. Nasi reprezentanci nie zmierzali ani na chwilę odpuszczać i godnie zaprezentowali swoje możliwości i umiejętności. Rezultat końcowy zawodów przyniósł Marcinowi Romańczukowi wysoką, 5. pozycję. Sebastian Mazur natomiast ukończył pojedynek na 9 miejscu.

image

Rozgrywki te miały bardzo duży wpływ na ostateczny ranking rocznego Grand Prix Polski 2019, który jednocześnie wpływał na wyniki końcowej, dwuletniej klasyfikacji do Kadry PZW. Reprezentanci teamu Mikado Total Fishing, dzięki wyśmienitemu występowi oraz punktom zgromadzonym we wcześniejszych rozgrywkach, zajęli następujące miejsca:

- w rocznym Grand Prix Polski 2019 – 2 pozycja dla Sebastiana Mazura i 8 miejsce dla Marcina Romańczuka;

- dwuletnia klasyfikacja do Kadry PZW – zwycięstwo i pierwsza lokata Sebastiana Mazura oraz 3 pozycja Marcina Romańczuka.

image

Teraz zawodników Mikado Total Fishing czekają obowiązki kadrowe i emocje związane z uczestnictwem na Mistrzostwach Świata, które w tym roku organizowane są w dniach 31 maj - 2 czerwiec we Francji w miejscowości Aurillac na rzece Cere.

Trzymamy kciuki za udany występ i jednocześnie gratulujemy wyśmienitych wyników.

Poniżej prezentujemy wyniki zawodów i cyklów spinningowo - brzegowych.

„Pierwsza dziesiątka” zawodów na rzece San 2019

image


Klasyfikacja roczna Gran Prix Polski 2019

image

 

2-letnia klasyfikacja do Kadry PZW

image

Sebastian Mazur
Mikado Fishing Team

Tematyka: zawody, spinning,

Udostępnij artykuł na:

wróć do listy