POKAZY NOWOŚCI MIKADO NA 2018 - KRZYCZKI

Opublikowany przez: Mikado

Jesteś na Mikado / aktualności

Udostępnij artykuł na:

September 28, 2017

POKAZY NOWOŚCI MIKADO NA 2018 - KRZYCZKI

Jesteśmy po pierwszych pokazach nowości firmy Mikado, które odbyły się w dniach 23-24 września nad piękną i malowniczą wodą Krzyczki pod Warszawą!

Zarówno frekwencja naszych klientów jak i pogoda w tych dniach dopisała!

Nasza Firma zmienia się na lepsze!

Począwszy od nowego logo, strony internetowej, nad którą pracuje cały sztab ludzi, aż po ofertę wędkarską, która odpowiada potrzebom nowoczesnego wędkarstwa.

Na sezon 2018 wprowadzamy sporo perełek w wędkach, kołowrotkach, bagażach, akcesoriach karpiowych, spinningowych jak i sumowych.

Pojawią się również nowości z działu method feeder oraz małymi kroczkami wchodzimy w surfcasting!

Nasze pokazy składały się z dwóch części:

-prezentacja ze slajdami, gdzie przedstawione zostały zmiany naszej firmy oraz została zaprezentowana oferta produktów na rok 2018.

-druga część odbyła się nad samą wodą, gdzie można było odwiedzić stanowisko karpiowe oraz stanowisko z method feederem.

To właśnie tam nasi klienci mieli możliwość zapoznania się z najnowszym sprzętem i przetestowania go na łowisku. Nasi testerzy byli dostępni cały czas oraz udzielali wszelkich informacji.

W bocznych zatoczkach łowiska można było sprawdzić sprzęt spinningowy, który zapowiada się bardzo ciekawie.

Podsumowaniem całej imprezy był ogromny grill pod wiatą na świeżym powietrzu :)

Chcieliśmy bardzo podziękować wszystkim za przybycie! My nie zwalniamy tempa i w najbliższy weekend ruszamy z pokazami na południe Polski – tym razem kierunek Solina, gdzie już w tym momencie serdecznie zapraszamy :)

 

Zobacz galerię:

wróć do listy