Street Fishing Poland – Poznań 2018. Relacja z zawodów.

Opublikowany przez: Łukasz Wierzbicki

Jesteś na Mikado / aktualności

Udostępnij artykuł na:

September 11, 2018

Street Fishing Poland – Poznań 2018. Relacja z zawodów.

Street Fishing Poland przyzwyczaiło już nas do imprez, które cechują się doskonałą organizacją, dużą ilością uczestników oraz naprawdę ogromną ilością nagród (sporo w tym też naszej zasługi;))
Czy poznańska impreza różniła się czymś od pozostałych? Można powiedzieć, że pod kątem organizacyjnym, nic się nie zmieniło – poziom jest cały czas bardzo wysoki. Zmieniła się jednak atmosfera, bo na trzeciej z kolei imprezie znaliśmy już dużą cześć zawodników, a tym samym wszyscy mamy o wiele więcej luzu, co bardzo nam się podoba.

image

Warta była bardzo łaskawa dla uczestników, bo na ponad dwustu startujących, zgłoszonych zostało prawie dwieście ryb, a dobrze wiemy, że padły też niezliczone ilości okoni, które nie mieściły się w wymiarze. Ciekawostką zawodów był pierwszy w historii cyklu sum o długości 110 cm. Warto tu nadmienić, że został złowiony na wędkę Mikado Blocks Bait Dealer. Dzielny łowca zdobył pierwsze miejsce oraz nagrodę za największą rybę zawodów. Można powiedzieć „nasz człowiek”!
Godny zapamiętania jest również szczupak mierzący 80 cm, który został złowiony na okoniówkę do 6 g – oglądaliśmy nagrany hol ryby i przyznać trzeba, że do ujęcia okazu, potrzeba było sporo opanowania oraz umiejętności.

image

 

image

 

image

Organizatorzy przyzwyczaili już wszystkich do licznych konkursów sms’owych, które i tym razem się odbyły, a ich zwycięzcy nie mogli narzekać na nagrody.
Wspomnę jeszcze o konkursie w rzucie do celu. Otóż nikomu z uczestników zawodów nie udała się ta sztuka. Statystyka byłaby trochę inna, gdyby autor niniejszego artykułu, brał czyny udział w zawodach. Niestety pomimo celnego rzutu, z powodów formalnych nie mógł być brany pod uwagę. Satysfakcja jednak pozostaje ;)

image

 

image

 

image

O poznańskich zawodach można by pisać jeszcze długo, ale zamiast czytać długie opisy „jak to było fajnie” - lepiej zaklepcie sobie miejsca na ostatnią już imprezę z cyklu Street Fishing Extreme, która odbędzie się 27 października w Szczecinie.

Do zobaczenia!
Łukasz Wierzbicki
Mikado Fishing Team

Tematyka: Streetfishing, Blocks,

Udostępnij artykuł na:

Zobacz galerię:

wróć do listy