Wakacje nad wodą

Opublikowany przez: Adam Stomski

Jesteś na Mikado / aktualności

Udostępnij artykuł na:

October 4, 2018

Wakacje nad wodą

Koniec wakacji wcale nie musi oznaczać końca przygód, dlatego to właśnie w ostatni weekend sierpniowy razem z córką pojechaliśmy na zasiadkę karpiową. Spakowaliśmy wszystkie potrzebne rzeczy i ruszyliśmy w drogę. Po południu dotarliśmy na miejsce, więc po rozpakowaniu się i przygotowaniu stanowiska, Oliwia zabrała się za robienie zestawów końcowych. Największą frajdę oczywiście sprawia jej zakładanie przynęty na włos, a także wiązanie haków sposobem bez węzła . Po kilku próbach muszę przyznać, że świetnie jej to wychodzi.

imagePo wywiezieniu zestawów, zostało tylko oczekiwanie na rybę.

imagePierwszego dnia nie dopisało nam szczęście… na pocieszenie zostały jednak ziemniaki pieczone w ognisku.

imageRanek przywitał nas braniem i już po kilku chwilach zmagań, mogliśmy się cieszyć z pierwszej zdobyczy

image

image

imageKolejne branie, tym razem na metodę i za każdym razem ogromna radość. Widok dziecka, które z nieukrywaną satysfakcją i błyskiem w oku wyciąga zdobycz na matę - bezcenny.

image

 W ciągu tych wakacji udało nam się kilka razy wyjechać na taką wyprawę. Cieszę się, gdy mogę zabrać pociechę ze sobą, przekazać jej część wiedzy, a także zarazić wspaniałą, rozwijającą pasją, jaką jest łowienie karpi.

image

Wrzesień nadszedł niespotykanie prędko, więc torby karpiowe należało odstawić w kąt i zastąpić je plecakiem z książkami. Mamy nadzieję, że jeszcze pogoda dopisze jesienią i ponownie wspólnie ruszymy w poszukiwaniu, co raz to nowych przygód.

Adam Stomski

Mikado Fishing Team

 

Udostępnij artykuł na:

wróć do listy