Jak bezpiecznie postępować z rybą

Jesteś na Mikado / mikado-tv

Udostępnij artykuł na:

December 7, 2018

Zapewnienie bezpieczeństwa złowionym rybom, to pierwsza i podstawowa zasada, do której powinien stosować się każdy wędkarz. Nasz tester, Janek Zawada doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego na swoich karpiowych zasiadkach zawsze używa worka oraz kołyski do przetrzymywania ryb, dzięki którym jego okazy wracają do wody w doskonałej kondycji. Bezpieczna kołyska powinna być odpowiednio skonstruowana, a przy tym funkcjonalna, tak by mogła sprawdzić się na każdym terenie. Odzwierciedleniem tych cech jest Cradle Mat z serii Territory, którą perfekcyjnie uzupełnia worek do ważenia Fine Line. Na przykładzie tego duetu, Janek Zawada tłumaczy, w jaki sposób zapewnić wystarczającą ochronę naszym zdobyczom, by nie narazić ich na okaleczenia.

Udostępnij artykuł na:

Polecane produkty

Mata Cradle Mat IS14-R603

26831-mata-cradle-mat-is14r603

Mata Cradle Mat IS14-R603

Profesjonalna mata karpiowa typu kołyska, która dzięki swojej nietypowej konstrukcji jest o wiele bezpieczniejsza dla ryb, oraz bardzo wygodna w użytkowaniu. Ryba w żaden sposób nie jest w stanie dotknąć podłoża na którym stoi mata, dzięki temu możemy być spokojni o jej bezpieczeństwo. Specjalne zap...
Worek do ważenia Carp Fine Line IS14-R703

26857-worek-do-wazenia-carp-fine-line-is14r703

Worek do ważenia Carp Fine Line IS14-R703

Kompaktowy worek do ważenia ryb oparty na sztywnej ramie. Dzięki składanym rurkom jego wielkość transportowa jest niewielka.
wróć do listy