Nowe materiały do przyponów karpiowych

Jesteś na Mikado / mikado-tv

Udostępnij artykuł na:

February 3, 2020

Nowości, nowości, nowości! Tym razem Wojciech Młynarczyk z #MFT prezentuje jeszcze ciepłe materiały do wiązania przyponów karpiowych z katalogu na sezon 2020. Specjalistyczna seria plecionek Mikado Territory to szeroka gama produktów do zadań zwykłych i specjalnych. Będąc w posiadaniu tych linek, jesteśmy w stanie stworzyć niemal każdy karpiowy przypon, a to oznacza, że bez problemu przygotujemy się na wszelakie warunki. Każdy produkt to inne właściwości, spełniające wymagania najbardziej zaawansowanych wędkarzy. Łączy je wysoka jakość oraz niezawodność na łowisku, co zostało sprawdzone i potwierdzone przez naszych testerów.

Udostępnij artykuł na:

Polecane produkty

Fast sinking premium braid AMC-FSPB

Fast sinking premium braid AMC-FSPB

Fast Sinking Premium to najwyższej jakości, ciężka i miękka plecionka przyponowa. Idealny materiał do konstrukcji karpiowych zestawów, który dzięki swojemu ciężarowi idealnie przylega do dna łowiska.
Lead Free Leader AMC-LFL40

Lead Free Leader AMC-LFL40

Lead Free Leader to idealny materiał który zastępuje tradycyjny leadcore z ołowianym rdzeniem. Jest ciężki i niezwykle miękki, dzięki czemu idealnie układa się na dnie. Jego konstrukcja pozwala zaplatać materiał za pomocą cienkiej igły.
Coated Braid Premium AMC-CBP

Coated Braid Premium AMC-CBP

Coated Braid Premium to najwyższej jakości, bardzo miękka plecionka przyponowa, pokryta odporną na przetarcia otuliną. Uniwersalny i antysplątaniowy materiał, który sprawdzi się we wszystkich konstrukcjach.
Coated Braid AMC-CB

Coated Braid AMC-CB

Coated Braid to świetna plecionka w twardej otulinie. Bardzo uniwersalny materiał, który pozwala zawiązać każdy rodzaj przyponu, zarówno sztywny - antysplątaniowy, oraz po zdjęciu otuliny miękki czy kombinowany.
Stiff Chod Link AMC-SCL

Stiff Chod Link AMC-SCL

Stiff Chod Link to specjalistyczna, niewidoczna pod wodą linka o wysokiej odporności na przetarcia. Możliwość profilowania bez użycia pary wodnej, czyni ją najlepszym materiałem w produkcji Chod rig’ów.
Silky Soft Braid AMC-SSB

Silky Soft Braid AMC-SSB

Silky Soft Braid to bardzo miękka i odporna na przetarcia plecionka przyponowa. Dzięki swojej strukturze, pozwala naturalnie zaprezentować każdą przynętę i skusić do brania te najsprytniejsze ryby.
wróć do listy