Nowe wędki podlodowe Mikado

Jesteś na Mikado / mikado-tv

Udostępnij artykuł na:

December 20, 2019

Zapewne amatorzy wędkarstwa podlodowego z niecierpliwością wyczekują pierwszych przymrozków. Choć zimy na horyzoncie jeszcze nie widać, Mikado już od dawna przygotowuje się na jej przyjście. Kamil Czermiński z #MFT zaprezentował najnowsze wędki podlodowe, które zasilą naszą ofertę na 2020 rok. Nad konstrukcją modeli pracowaliśmy bardzo długo, testując je i wprowadzając szereg poprawek, które miały na celu udoskonalenie ich właściwości. Posłuchajcie, co o ich charakterystyce ma do powiedzenia nasz tester i już teraz przygotujcie się na podlodowe szaleństwo bo, jak wszyscy wiemy, zima lubi zaskakiwać…

Udostępnij artykuł na:

Polecane produkty

Freeze Ice

Freeze Ice

Freeze Ice to uniwersalnego zastosowania wędka podlodowa. Czuły, nieco dłuższy blank, wygodna rękojeść oraz lekkie przelotki o odpowiednio dużych pierścieniach tworzą z niej wędkę, z którą odnajdziemy się w wielu dyscyplinach połowu.
Icy Float

Icy Float

Icy Float to wędka podlodowa dedykowana do podlodowej odmiany wędkarstwa spławikowego. Pełna szczytówka, powiększone przelotki oraz wygodny uchwyt kołowrotka wpływają na komfort użytkownika przy ujemnych temperaturach.
Snowstorm Ice

Snowstorm Ice

Snowstorm Ice to wędka podlodowa typu flat wykonana z myślą o połowie na błystki podlodowe. Jej czuła, spłaszczona szczytówka umożliwia połów bez konieczności montażu kiwoka. Wyjmowaną z rękojeści szczytówkę możemy zmieścić do średniej wielkości pudełka.
Steely Ice

Steely Ice

Steely Ice to wędka podlodowa typu flat o konstrukcji umożlwiającej połów na błyski podlodowe bez konieczności montażu kiwoka. Niesamowicie czuły blank w połączeniu z nieustępliwym dolnikiem czynią z niej doskonałe narzędzie do połowu spod lodu.
Frost Ice

Frost Ice

Frost Ice to niezwykle delikatna wędka podlodowa typu flat wykonan z myślą o połowie na najmniejsze podlodowe przynęty sztuczne. Jej unikalna konstrukcja pozwala na połów bez konieczności montażu kiwoka, korkowy insert uchwytu kołowrotka nie wyziębia rąk.
Feather Ice

Feather Ice

Feather Ice to najdelikatniejsza wędka podlodowa wyposażona w standardowy uchwyt kołowrotka jaką posiadamy w ofercie. Niesamowicie cienki blank wykonany z pełnego włókna szklanego pozwala na połów niewielkimi przynętami oraz bezpieczny hol bez spadów.
wróć do listy