SITUL BAG - torba i wiadro w jednym

Opublikowany przez: Norbert Regulski

Jesteś na Mikado / Testy

Udostępnij artykuł na:

April 18, 2018

SITUL BAG - torba i wiadro w jednym

Świetny produkt dla osób, które szukają torby do transportu własno ręcznie wykonanych kulek proteinowych jak również gotowych przynęt i zanęt.


Pierwsze na co zwróciłem uwagę to twardy wierzch i spód. Fajny pomysł, gdyż torby można użyć jako małego przenośnego stolika. Duży plus :)


Wnętrze wyłożone folia termoizolacyjną. Jeżeli używamy zamrożonych kulek to przy długich podróżach dłużej utrzymamy kulki w stanie zamrożenia. Mi jednak bardziej podoba się to, że dzięki wewnętrznej folii torba nie chłonie zapachów zanęt i przynęt oraz jest prosta w czyszczeniu. Dodatkowo wkładając do środka kulki o intensywnych nutach zapachowych aromat nie wydostaje się na zewnątrz torby.
Na spodzie znajduje się siatka wykonana z silikonu. Po otwarciu dna i wysunięciu siatki torba przekształca się w worek do suszenia kulek. Fajna sprawa gdy ruszamy nad wodę ze świeżo wykonanymi kulkami i chcemy je tam jeszcze podsuszyć.


Kolejną zaletą silikonowej siatki jest jej łatwość czyszczenia i nie przyjmowanie zapachów.
Na mnie torba, a właściwie wiadro z workiem do suszenia kulek zrobiło duże wrażenie. Jeżeli nie do transportu świeżo wykonanych kulek to używam jej do przewożenia przynęt, zanęt, liqudów, itp.. Jakość wykonania jak i materiałów jest na wysokim poziomie co zagwarantuje długotrwałe użytkowanie.


Polecam ten produkt. Więcej informacji http://mikado.pl/katalog/p-28118-torba-uwf002  

Norbert Regulski

tester sprzętu karpiowego

Mikado Fishing Team

Udostępnij artykuł na:

Zobacz galerię:

Polecane produkty

Torba UWF-002

28118-torba-uwf002

Torba UWF-002

Wiadro i torba w jednym! Nie ważne czy robisz kulki proteinowe czy kupujesz gotowe. Od dziś przewożenie i suszenie nigdy nie było tak proste! Przedstawiamy torbę, która za sprawą jednego ruchu ręki zmienia się z wiadra na worek do suszenia i na odwrót. Twarde wykończenia pozwalają zrobić mały stolik...
wróć do listy