Test torby wędkarskiej

Opublikowany przez: MK

Jesteś na Mikado / Testy

Udostępnij artykuł na:

June 27, 2012

Test torby wędkarskiej

Pojemna torba z dobrego nieprzemakalnego materiału z dużą ilością przegródek to podstawowe wyposażenie nowoczesnego wędkarza. Przyjrzyjmy się jednemu z profesjonalnych produktów Mikado. Torba o symbolu UW-H2367 to jedna z ciekawszych propozycji na rynku. Główna komora torby posiada wymiary 73x39x40cm. Patrząc od frontu mamy dużą otwartą kieszeń zapinaną paskiem na sito, siatkę i kosz do podbieraka. W tylnej części wzdłuż, torba posiada płaską kieszeń zapinaną na zamek na akcesoria. Po prawej zapinana na zamek szczelna kieszeń na płaszcz przeciwdeszczowy. Po stronie przeciwnej duża zapinana kieszeń na pasek na pudełka i akcesoria.

Pokrywa głównej komory posiada dwa zamki dzięki czemu możemy szybko dostać się do wybranej części torby. W środku po bokach i na pokrywie znajdują się siateczki w których możemy umieścić pudełka lub inne niezbędne akcesoria. Torba wyposażona jest w wygodny miękki, regulowany pas transportowy oraz w uchwyty „do ręki” wykonane z miękkiego tworzywa.

Od spodu torba wykończona jest gumowym protektorem sięgającym kilku centymetrów nad ziemię, dzięki czemu nawet przy ulewnie padającym deszczu woda nie zamoczy nam spodniej części. W celu zwiększenia odporności na deszcz materiał z którego została wykonana jest impregnowany, a na wyposażeniu znajduje się pokrowiec którym możemy na dłuższy czas zabezpieczyć nasze akcesoria.

[gallery link="file" exclude="1837"]

Jest to jedyna torba na rynku z tak dużą ilością kieszeni i przegródek oraz tak dobrze zabezpieczona przed błotem, piaskiem i deszczem.

Udostępnij artykuł na:

wróć do listy