TBA UWF-008. Mój ''Small Bag''

Opublikowany przez: Norbert Regulski

Jesteś na Mikado / Testy

Udostępnij artykuł na:

September 12, 2018

TBA UWF-008. Mój ''Small Bag''

Przychodzi taki moment, kiedy większość z nas, karpiarzy podejmuje decyzję, czy pakować sprzęt w kilka mniejszych toreb, czy w jedną dużą. Mój wybór to kilka mniejszych. Powód - nie zawsze jest mi potrzebny cały asortyment karpiowy. Wybierając się na kilka godzin nad wodę, nie potrzebuję zabierać całego, ciężkiego sprzętu.
Torba, którą nazywam "męską kosmetyczką karpiową", wyposażona została w kilka bardzo funkcjonalnych kieszeni. Zaczynając od głównej komory, w której spokojnie pomieścimy większe rzeczy, takie jak: kulki proteinowe, materiały PVA, sygnalizatory, czy też latarkę czołową. Jej wymiary to 28x21cm i głębokość 20cm. Nie musimy zatem martwić się o brak miejsca na podstawowy sprzęt.

image

 

image

Na spodzie mamy usztywnioną płaską kieszeń, w której możemy umieścić pudełka z drobiazgami, czy też organizer z przyponami. Spód torby jest wodoodporny, dzięki czemu możemy być spokojni o to, gdzie postawimy nasz "Small Bag".

image

 

image

 

image

Górna kieszeń to idealne miejsce na akcesoria do wiązania zestawów, nożyczki, igły, plecionki, haczyki. Nie wertując całej torby, możemy otworzyć górną kieszeń i wykonać swój ulubiony przypon.

image

Na bokach mamy dwie kiszenie z mocnej siatki, gdzie bez problemu pomieścimy akcesoria, do których potrzebujemy mieć szybki dostęp. 

image

Kieszeń frontowa po otwarciu odsłania nam jeszcze dwie mniejsze kieszonki. Jedna zapinana na suwak, umieszczona na wewnętrznej stronie odpinanej klapy, a druga na rzepy, znajdująca się na ściance torby. Bardzo dobrze obrazuje to zdjęcie, zamieszczone poniżej.

image

Do transportu torby mamy krótkie uszy z rzepą, pozwalającą spiąć je razem, oraz szeroki pasek naramienny z miękką poduszką.

image

 

image

Torba została również wyposażona w dwukierunkowe zamki i lekko usztywnione boki.

image

Kolorystyka torby, to zielono-czarna szachownica. Takie ubarwienie idealnie maskuje wszelkie zabrudzenia, dzięki czemu nie musimy martwić się, że już po pierwszej zasiadce nasza torba będzie posiadała mocno widoczne plamy. 

image

Small Bag to torba, w której mam wszystko, co jest mi potrzebne do budowy zestawów końcowych, materiały PVA, sygnalizatory oraz kulki proteinowe przynętowe, tzw. Hook Baitsy. Jest to mój niezbędnik, którego nie może zabraknąć na żadnej zasiadce.


Robert Regulski
Mikado Fishing Team

Udostępnij artykuł na:

wróć do listy